Veronika Mikulová

pánská, dámská kadeřnice

Kontakt

IČO 725 04 421

sídlo
Součkova 10
624 00 Brno

Otevírací doba

Otevírací doba není pevně stanovena. Pro více informací a provedení objednávky využijte prosím uvedeného kontaktu.

Milé zákaznice a zákazníci,

pokud mě ještě neznáte, jmenuji se Veronika Mikulová a jsem narozená ve znamení býka, ke kterému patří spolehlivost, pracovitost, velká zodpovědnost, ale také smysl pro humor a střední tempo 😉 Stříhání a kontakt s lidmi mě baví a tak práce je pro mě i koníčkem. Díky skvělým kolegyním panuje v Hair&Body salonu dobrá nálada, která zajistí, že se budete u nás cítit dobře i vy.

Moje pracovní doba je uzpůsobena mému dítku a tak nemohu bohužel pracovat na plný úvazek. Nicméně na všem se dá domuluvit a ráda vyjdu vstříc, je-li to v mých silách.

Užívaná kosmetika

Již několik let pracuji s italskou kosmetikou Fanola (barvy) a Vitalitys (přelivy), se kterou jsem já i moji zákazníci velmi spokojeni. Barvy se nevymývají, dobře kryjí bílé vlasy. Přelivy jsou bez amoniaku s přídavkem oleje pro lesk vlasů a možností úpravy jejich síly, takže vám je vždy ráda připravím na míru. Vše s vámi předem proberu, abychom dosáhli naprosté spokojenosti.

Vypadávání vlasů

Sama mám zkušenosti s patologickým padáním vlasů, díky čemuž jsem se dostala do kontaktu s paní Zemánkovou, která se zabývá analýzou vlasů v laboratoři Apex. Vzájemné propojení našich profesí zajistilo vznik naší spolupráce, která mi umožňuje pomoci i svým klientům, kteří trpí nadměrným padáním vlasů.

Ceník služeb

Dámské stříhání

Krátké vlasy

Středně dlouhé vlasy

Dlouhé vlasy

od 380 Kč

od 480 Kč

od 580 Kč

Barvení a melír

Ceny barvení a melíru začínají na částce 450 Kč

Pánské stříhání

Stříhání

od 220 Kč